Thinking out loud.. (kindzadzaa) wrote,
Thinking out loud..
kindzadzaa

"Стертый с лица земли" "укрокарателями" Славянск

Originally posted by bilozerska at "Стертый с лица земли" "укрокарателями" Славянск
slovyansk

Вчора, 22 липня, доля на півгодини закинула мене у Слов'янськ - завозили гуманітарку. Детально обдивитися місто часу не було, бо машина, до якої я була прив'язана, мусила їхати. Але все, що встигли побачити - звичайні вулиці звичайного міста, з автівками, перехожими, дітьми і громадським транспортом - я знімала на відео. Де-не-де, якщо дуже добре придивитися, можна побачити розбиті вікна у будинках.
Міліціонер-ДАІшник розповів нам, що коли вони в'їхали у Слов'янськ - одразу після того, як звідти пішли бойовики - не було в кого спитати дорогу, бо місто було як вимерле, усі мешканці з нього розбіглися. Десь за тиждень стали активно повертатися назад. Зараз їх ще малувато на вулицях, але кількість активно зростає.

Якщо ми хочемо побачити сліди боїв, сказав міліціонер, то треба їхати на Семенівку, до підірваного моста. Ось там справді видно. Ще - на ціле місто - є кілька пошкоджених будинків там, де були барикади бойовиків.

Я не особливо шкодую, що не було часу подивитися ті будинки - більше про те, що не було змоги поспілкуватися з місцевими. Цікаво, що в них у головах зараз, чи почали щось розуміти.

Subscribe
promo kindzadzaa january 5, 2014 10:36 242
Buy for 30 tokens
Україна єдина!!! Подчеркиваю, против России и здравых россиян я ничего против не имею Добавляйтесь ко мне в друзья, заходите и вы увидите ещё много интересного и увлекательного)) и пишите больше постов, в ленте я читаю всех кто пишет) Всем буду…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 34 comments