Thinking out loud.. (kindzadzaa) wrote,
Thinking out loud..
kindzadzaa

Розвідка боєм під Карлівкою. 10 липня (ВІДЕО)

Originally posted by bilozerska at Розвідка боєм під Карлівкою. 10 липня (ВІДЕО)


10 липня 2014 року українські вояки, а саме 93-я бригада Збройних Сил України, Добровольчий корпус "Правого сектора" та батальйони "Донбас" і "Дніпро", провели розвідку боєм біля селища Карлівка на Донеччині.
Першою пішла колона бронетехніки (два танки і три БМП), за ними - добровольці з ПС, які прикривали бронетехніку. Танкістам вдалося подавити кілька вогневих позицій противника, а артилеристи, завдяки вдалому коригуванню вогню за допомогою літака-безпілотника, знищили два ворожі танки.

Позиції "сепаратистів" під Карлівкою дуже добре укріплені. Незважаючи на роботу нашої артилерії, у них працює ЗУ і важкі кулемети. Як мінімум один кулемет вони встановили на церковній дзвіниці. Також з цієї дзвіниці працює снайпер, а наші щиро віруючі, чи краще сказати, забобонні командири не дають наказ знищити цю позицію.

Снайпери і автоматники противника працювали по наших бійцях із "зеленки". У цьому бою загинув військовий-снайпер з 93-ї бригади і був тяжко поранений інший боєць.

Незважаючи на втрати, з бою всі вийшли веселі і бадьорі. Карлівка, Донбас і Крим будуть наші.
Tags: Видео
Subscribe
promo kindzadzaa january 5, 2014 10:36 242
Buy for 30 tokens
Україна єдина!!! Подчеркиваю, против России и здравых россиян я ничего против не имею Добавляйтесь ко мне в друзья, заходите и вы увидите ещё много интересного и увлекательного)) и пишите больше постов, в ленте я читаю всех кто пишет) Всем буду…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments