Thinking out loud.. (kindzadzaa) wrote,
Thinking out loud..
kindzadzaa

Правий Сектор. Бій під Карлівкою (Фото, відео).

Originally posted by bilozerska at Правий Сектор. Бій під Карлівкою (Фото, відео).
01

Вчора, 6 липня 2014 року, Український добровольчий корпус Правого сектору спільно з підрозділами Збройних сил України та групою батальйону "Донбас" провів операцію біля селища Карлівка на Донеччині. Метою операції було відтягнути якомога більші сили противника з інших стратегічно важливих напрямків, де проходить АТО.
В операції брав особисту участь лідер Правого сектора Дмитро Ярош.

В результаті тригодинного бою супротивнику були завдані втрати (до двох десятків вбитих бойовиків, спалена одиниця бронетехніки (за активної допомоги коригувальника вогню з ПС), знищена одна з вогневих точок). Втрати добровольчого корпусу - троє легко поранених.

Мета операції була досягнута - супротивник був вимушений перекинути батальйон "Північ" з напрямку Донецького аеропорту під Карлівку.

А тепер - трохи подробиць.

Пішки зайшли в село. Будинки не поруйновані, слідів війни особливо не видно, але село виглядає мертвим, покинутим. Скоріше за все, усі мирні мешканці з нього повтікали, або дуже добре заховалися. Особисто я бачила лише одного місцевого.
Дорогою до села з асфальту траси подекуди стирчать хвости мін від 120-міліметрових мінометів. Війна.

Позиції бойовиків знаходяться в районі Карлівського водосховища, біля дамби. Вони ДУЖЕ добре озброєні: важкі кулемети, міномети, снайперські гвинтівки калібру 12,7 тощо. Боєзапас, судячи зі стилю ведення бою - практично невичерпний.

Наша артилеристи використовували Гради. Реактивні снаряди від Градів літали над головами, уламки з дзвоном вдарялися у стовпи-ферми.

Як правило, для прориву або захоплення настільки сильно укріпленого опорного пункту необхідно вести безперервний артилерійський вогонь у кількості не меншій кількох десятків стволів на кілометр фронту, протягом мінімум двох діб. Оскільки цього часу не було, а боєзапас артилеристів був обмежений і не було підтримки з повітря, від фронтальної атаки вирішено було відмовитись.

Відходили під суцільним вогнем. Стріляли кулеметники і снайпери з позицій біля дамби (а ти нічого їм не зробиш, бо дистанція 800 метрів - нема озброєння, щоб їх дістати), і автоматники з будинків у селі - впритул. Кількох цих автоматників вдалося покласти. Далі на трасу біля села прорвався український БТР, і на ньому частина бійців дісталася до позицій наших військ. Решта прийшли пішки. Усі задоволені, як слони :)

ВІДЕО (на жаль, без найцікавіших подробиць і майже без гарячих моментів, бо автору цього разу було трохи не до зйомки):

І трохи фото:

02

03

04

05

06

07
Subscribe

promo kindzadzaa january 5, 2014 10:36 242
Buy for 30 tokens
Україна єдина!!! Подчеркиваю, против России и здравых россиян я ничего против не имею Добавляйтесь ко мне в друзья, заходите и вы увидите ещё много интересного и увлекательного)) и пишите больше постов, в ленте я читаю всех кто пишет) Всем буду…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment